Rezerwacja

Catering

Oferta

CATERING

Nasze wnętrza są wyjątkowe, ale przecież w Rzeszowie jest wiele wspaniałych lokalizacji. Wybierając jedną z nich, nie powinieneś być zmuszony do rezygnacji z doskonałego jedzenia. I dzięki naszej ofercie cateringu nie musisz! Baw się, gdzie chcesz, zawsze najlepiej.

Kompleksowa obsługa

CATERINGOWA

Dzięki naszej ofercie najwyższa jakość jednej z najlepszych restauracji w Rzeszowie staje się dostępna wszędzie. Catering pozwala Ci cieszyć się wyjątkowym smakiem naszych znakomitych dań przygotowanych z najwyższą dbałością o szczegóły bez względu na to, gdzie organizujesz swoje spotkania.

Dla

CIEBIE

Urodziny, komunia, wesele? A może jeszcze jakaś inna okazja? Nie rezygnuj z pysznego jedzenia bez względu na to, gdzie będziesz się bawić. Catering z restauracji Radość to sposób na to, żeby najwyższą jakość naszych dań mieć zawsze na swoim stole.

Dania w cateringu przygotowujemy tak samo, jak te, które podajemy na miejscu. Nigdy nie idziemy na kompromis, zawsze dostarczymy Ci świeże, pyszne i sycące dnia. Nie ma znaczenia, jak duża będzie Twoja impreza – po prostu skontaktuj się z nami wcześniej, ustalimy szczegóły i obsłużymy każdą z nich.

Dla

TWOJEJ FIRMY

Planując spotkanie firmowe, trzeba uwzględniać wiele szczegółów. Zdejmij z siebie część ciężaru i pozwól, żebyśmy to my zajęli się cateringiem. Umówimy menu, dostarczymy je punktualnie w wybrane miejsce. Nakarmimy Twoich gości, a Twoja ocena w ich oczach jeszcze wzrośnie.

Catering na spotkania firmowe przygotujemy dokładnie tak, jak się z Tobą umówimy. Szkoda, że nie możemy gościć Cię w naszym wnętrzu, ale gwarantujemy, że jedzenie, które dostarczymy, będzie smakowało jednakowo pysznie w każdym innym miejscu.

Dlaczego

MY?

Perfekcyjna
punktualność

Wizerunek firmy buduje się na różne sposoby i punktualny catering też jest jednym z nich. Wszystko, co zamówisz, dostarczymy zawsze na czas, żeby zachwycić Twoich gości. Nie ma znaczenia, jak duże będzie Twoje spotkanie firmowe – zawsze możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony.

Dopracowane
menu

Dania, które możemy przygotować, sami sprawdziliśmy i dopracowaliśmy przepisy do perfekcji. Zachwycimy Ciebie i Twoich gości wyborną kuchnią pełną i europejskich, i egzotycznych smaków. Każda pozycja w karcie jest na swój sposób wyjątkowa, więc nie ma tu złych wyborów: zamówisz zawsze świeże i pyszne jedzenie.

Pełna
elastyczność

Rozumiemy, że imprezy towarzyskie i spotkania firmowe mogą być bardzo różne, dlatego naszą ofertę cateringową przygotowujemy w taki sposób, żeby można ją było łatwo dostosować do Twoich oczekiwań. Powiedz nam więcej o tym, czego się spodziewasz, a my zawsze zasugerujemy takie rozwiązanie, które będzie Ci odpowiadało.