Rezerwacja

Obiady

Menu

OBIADY

Potrzebujesz zastrzyku energii na drugą połowę dnia? Mamy dla Ciebie coś wybitnego!

Menu obiadowe w restauracji Radość to znakomity smak, wspaniały klimat i okazja do złapania oddechu. Z rodziną, znajomymi, współpracownikami? Ty decydujesz.

Radosna

GALERIA

Oferta

OBIADOWA

Obiady

DLA CIEBIE

O obiadach nikt nie mówi, że są najważniejszym posiłkiem, ale my mamy swoje zdanie na ten temat. Stworzyliśmy dla Ciebie przepiękne, klimatyczne wnętrze, które pozwoli Ci cieszyć się dopracowaną kartą i daniami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy.

Nie chodzi tylko o to, żeby zaspokoić głód. Obiad w restauracji Radość to okazja do tego, żeby po prostu nacieszyć się dobrym jedzeniem i jeszcze lepszym towarzystwem. To jedyne takie miejsce w Rzeszowie, w którym gwar miasta możesz wyłączyć na życzenie.

Obiady

BIZNESOWE

Najważniejsze rozwiązania w biznesie nie powstają na oficjalnych spotkaniach, tylko przy dobrym obiedzie. Rozładuj napięcie, zbuduj wizerunek otwartości i przychylności. Pomożemy Ci w tym znakomitym menu na biznesowy obiad.

Dlaczego

MY?

Wybitne
menu

Każde danie z karty ma swoje miejsce i styl. Nie ma w tym żadnego przypadku, jest masa planowania, przemyśleń i komponowania pysznych obiadów dla każdego.

Codzienna
świeżość

Wiemy, że tylko świeże składniki najwyższej jakości smakują doskonale, dlatego nie szczędzimy wysiłków, żeby każdego dnia zaopatrywać się w składniki, które stworzą dania, jakie Cię zachwycą.

Piękne
miejsce

Serce miasta. Klimatyczne wnętrze. Wyjątkowy klimat. Wiemy, że w obiadach ważne jest nie tylko to, co się je, ale też w jakim otoczeniu. Dbamy o to, żeby każdy posiłek był pięknym doświadczeniem każdego dnia.