Rezerwacja

Kolacje

Menu

KOLACJE

Dzień pełen wrażeń? Warto odpocząć i zrzucić z siebie cały ciężar!

Każdy dzień warto zakończyć uśmiechem. Jeśli były powody, to zajrzyj do nas na kolację, a jeśli nie było – tym bardziej wpadnij, damy Ci powód do radości.

Radosna

GALERIA

Oferta

KOLACYJNA

Kolacje

DLA CIEBIE

Niektórzy mówią, że warto świętować nawet małe sukcesy. My uważamy, że do świętowania żaden sukces nie jest potrzebny. 

Kolacje w restauracji Radość to powód do tego, żeby pozytywnie zakończyć dzień, nawet jeśli nic ciekawego się nie wydarzyło.

Kolacje

BIZNESOWE

Kolacje w gronie partnerów biznesowych to coraz częściej alternatywa dla obiadów. 

Dlatego proponujemy ciekawe menu, które pozwoli zamknąć spotkanie w miłej atmosferze. Coś smacznego zawsze pozwala zrzucić ciężar emocji i spojrzeć na wszystko na świeżo.

Dlaczego

MY?

Zróżnicowane
menu

Ile podniebień, tyle upodobań, a w restauracji Radość trafiamy w nie wszystkie. Nasze menu kolacyjne jest różnorodne, inspirujące i może pomóc w zamknięciu dnia z uśmiechem albo zaczęciu intensywnego wieczoru.

Wyjątkowy
klimat

Restauracja Radość to piękne, stonowane, choć klimatyczne i niepowtarzalne wnętrza. Chcemy, żeby każdy posiłek był po prostu doskonałym doświadczeniem, a do tego nie wystarczy jedynie doskonałe menu.

Profesjonalna
obsługa

Nawet jeśli Ty kończysz dzień kolacją, to nasza załoga będzie do Twojej dyspozycji o każdej porze. Chcemy, żeby Twój posiłek był wyjątkowy, dlatego w każdej sprawie możesz się z nami skontaktować z wyprzedzeniem.