Rezerwacja

Śniadania

Menu

ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia dla Ciebie. A może i dla Twojej firmy?

W restauracji Radość czekamy na gości z pysznymi śniadaniami i jesteśmy najlepszym miejscem w mieście, żeby zorganizować poranne spotkanie firmowe.

Radosna

GALERIA

Appetizers

PRZYSTAWKI

 • Tatar wołowy 47 zł

  Kurki/ majonez truflowy/ korniszon/ żółtko przepiórcze/ pieczywo
  Beef tartare/ chanterelles/ trufle mayo/ pickled cucumber/ quail egg yolk/ bread

 • Tatar z buraka 32 zł

  Ser kozi/ orzechy nerkowca/ granat/ jabłko/ majonez wasabi/ pieczywo
  Beetroot tartare/ goat cheese/ cashews/ pomegranate/ apple/ wasabi mayo/ bread

 • Krewetki na białym winie 52 zł

  Czosnek/ chilli/ natka pietruszki/ focaccia
  Prawns in white wine/ garlic/ chilli/ parsley/ focaccia

Przystawki

Oferta

ŚNIADANIOWA

Śniadania

DLA CIEBIE

Jeśli chcesz dobrze zacząć dzień, skieruj swoje kroki do restauracji Radość. To najlepsze miejsce w mieście, kiedy chcesz ze smakiem wejść w kołowrót dnia codziennego albo przeciwnie – zacząć wakacyjny relaks. 

Nasza kuchnia przygotuje dla Ciebie klasyczne propozycje śniadaniowe w dopracowanym wariancie, który na pewno pozytywnie Cię zaskoczy. Śniadania nie muszą być nudne i jesteśmy gotowi Ci to udowodnić każdego dnia od rana.

Śniadania

BIZNESOWE

Podobno najlepiej pracuje się rano, dlatego mamy propozycję: złóż zamówienie na śniadanie firmowe, żeby wykorzystać dzień do maksimum. 

Restauracja Radość położona jest w centrum Rzeszowa, więc będziesz mieć blisko, a nasz zespół z przyjemnością przygotuje dla Ciebie i Twoich współpracowników coś niezwykłego, co pozwoli Wam wydajnie pracować przynajmniej do obiadu! Wyborne śniadanie w stonowanym, przyjemnym miejscu? To dobry wybór!

Dlaczego

MY?

Pyszne
jedzenie

Przygotowujemy świetne jedzenie. Śniadania wymagają sporej uwagi, ale poświęcamy jej tyle, ile trzeba, żeby wszystko smakowało wyśmienicie. Zawsze możesz zjeść świeżo i smacznie.

Najwyższa
jakość

Dbamy o standard obsługi. Na pewno nie zaczniesz dnia źle, jeśli powitają Cię nasi pogodni pracownicy. Nasza restauracja to profesjonalizm i dawka optymizmu na cały dzień.

Świetna
lokalizacja

Nikt nie ma czasu jeździć na śniadanie za miasto. Dlatego możesz przyjść do nas – czekamy w samym sercu Rzeszowa, dokąd masz zawsze blisko.