Rezerwacja

Imprezy okolicznościowe

Spotkania

RODZINNE

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, doskonała kuchnia i niezwykłe miejsce – to właśnie restauracja Radość. A jeżeli wesela, chrzciny, komunie lub urodziny wolisz zorganizować gdzieś indziej, to nasz catering będzie ich doskonałym uzupełnieniem.

Imprezy i przyjęcia

OKOLICZNOŚCIOWE

W restauracji Radość znajdziesz idealne miejsce na organizację dowolnych spotkań i imprez dla bliskich i dalszych gości. Zapewniamy pełną obsługę, przepiękny wystrój sali, a przede wszystkim bardzo dopracowane i przemyślane menu. I jeśli zależy Ci głównie na nim, to możesz skorzystać z naszego cateringu.

Zapraszamy na pyszną kawę w celu omówienia szczegółów i Państwa oczekiwań.

Oferta

WESELNA

Rangę i prestiż przyjęcia weselnego może podnieść tylko doskonałe menu, które będzie dopełnieniem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub. To wyjątkowy dzień, który zasługuje na niepowtarzalną oprawę.

W restauracji Radość możesz świętować to wydarzenie w klimatycznym wnętrzu, przy doskonałym jedzeniu w Rzeszowie w samym centrum miasta. Dopracowaliśmy nasze menu weselne tak, żeby Twoi goście byli nim zachwyceni. To same doskonałe propozycje wraz z kartą win i profesjonalną obsługą.

Restauracja Radość Dlaczego my
Restauracja Radość Dlaczego my

Oferta

CHRZCINY

Spotkanie dla gości zaproszonych na chrzciny dziecka? Zorganizuj je w wyjątkowym miejscu. Oferujemy klimatyczne wnętrze, bogatą, przemyślaną kartę i perfekcyjnie zorganizowaną obsługę. 

Dbałość o szczegóły jest w naszej restauracji standardem i zawsze możesz liczyć na niezapomniane wrażenia oraz pięknie przygotowaną salę. Przyjęcia z okazji chrzcin nie zawsze muszą być wystawne, ale na pewno powinny być wyjątkowe – jeśli tego oczekujesz, zorganizuj je u nas.

Oferta

KOMUNIA

Pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu dziecka to z pewnością dobry powód, żeby imprezy okolicznościowe po Pierwszej Komunii zorganizować w niezwykłym miejscu. To wydarzenie, które powinno łączyć radość i powagę, a my wiemy, jak to zrobić. 

Specjalne menu dla dzieci, doskonale przemyślana karta dla dorosłych, klimatyczne wnętrze i wygodna lokalizacja to tylko niektóre powody, dla których imprezy komunijne warto organizować w Radości. Z przyjemnością pomożemy Ci w podkreśleniu tej chwili.

Restauracja Radość Dlaczego my
Restauracja Radość Dlaczego my

Oferta

URODZINY

Nie ma znaczenia, ile czasu minęło od ostatniej dużej imprezy urodzinowej – teraz zdecydowanie zasługujesz na kolejną. Jeśli Twoje oczekiwania obejmują spotkanie z rodziną lub znajomymi, to na takie przyjęcia warto umówić się w Radości. 

Mamy menu, które pozwoli naprawdę świetnie bawić się w czasie imprezy urodzinowej i dajemy naszym gościom swobodę w organizacji imprezy. Jeśli chcesz, żeby to był niezwykły dzień, pełen dobrej zabawy i smacznego jedzenie, zorganizuj swoje urodziny u nas.

Zapraszamy

DO NAS

Każdy powód jest dobry, żeby się spotkać. W Radości organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania na małą i dużą liczbę osób, a zawsze oferujemy niezapomnianą atmosferę i profesjonalnie zbudowaną kartę. 

Doskonała jakość naszych dań oraz bezbłędna obsługa wyróżniają nas na tle konkurencji, więc jeśli chcesz podjąć swoich gości tak, jak na to zasługują, skontaktuj się z nami, opowiedz nam o spotkaniu, które planujesz, a my pomożemy Ci przygotować je najlepiej jak potrafimy.

Restauracja Radość Dlaczego my

Dlaczego

MY?

Wyborne
jedzenie

Serwujemy dania kuchni polskiej, europejskiej i dania z najdalszych zakątków świata. Możemy nakarmić Twoich gości na każdej imprezie okolicznościowej, jednocześnie dbając o to, żeby było to dla nich wspaniałe przeżycie i atrakcja sama w sobie. Być może nasza karta jest krótsza niż w innych restauracjach, ale przekonasz się, że dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować idealne przygotowanie wszystkich potraw.

Niezwykłe wnętrze

Imprezy okolicznościowe wymagają nie tylko pysznego jedzenia, ale też atrakcyjnego wnętrza. Zadbaliśmy o to, żeby w Radości panował przyjazny, ciepły klimat, a jednocześnie, żeby było to wnętrze z charakterem. Nie da się tego opisać, więc musisz zobaczyć, jak wygląda nasza sala. Możemy jedynie zagwarantować, że jest to najlepsze miejsce w Rzeszowie, jakie można wybrać na naprawdę niezwykłe okazje.

Profesjonalna obsługa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest właściwa obsługa. Tobie i Twoim gościom niczego u nas nie zabraknie. Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały czas, dokładając wszelkich starań, żeby zaspokoić Wasze oczekiwania. Nasza obsługa sali i zespół w kuchni to prawdziwi mistrzowie, których wsparcie pozwoli zapewnić zupełnie bezstresowy przebieg przyjęcia.