Rezerwacja

Spotkania biznesowe

Spotkania

BIZNESOWE

Profesjonalizm, którego oczekujesz, jakość, w której zasmakujesz i wnętrze, które buduje wizerunek – oto, na co możesz liczyć, organizując spotkania biznesowe w restauracji Radość. Od kameralnych spotkań, po duże imprezy oficjalne – przeniesiemy wszystkie na nowy, wyższy poziom.

Imprezy i przyjęcia

BIZNESOWE

Już sam wystrój naszej sali stanowi doskonały powód, żeby właśnie tutaj umówić się z kontrahentem. A jeśli spojrzysz w dopracowane i wyjątkowe menu, nigdy nie weźmiesz pod uwagę innych opcji. Spotkania biznesowe w restauracji Radość to najlepszy wybór – w biznesie też do serc (i rozumu) trafia się przez żołądek.

Oferta

KOMPLEKSOWA

Sukces spotkań biznesowych często zależy od atmosfery i klimatu. Zadbamy i o nie, i o to, żeby nikt do rozmów nie usiadł z pustym żołądkiem. Przygotujemy doskonałe menu, zapewnimy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie i znajdziemy idealne miejsce do prowadzenia i cichych, i ożywionych dyskusji.

Możesz zorganizować doskonałe spotkanie z kontrahentami w samym centrum Rzeszowa. Wszędzie będzie blisko, podniesiesz prestiż i zbudujesz profesjonalny wizerunek. Pomożemy w tym ze wszystkich sił.

Oferta

CATERING

Szykujesz spotkanie w innym miejscu? Szukasz oferty cateringu do własnej sali konferencyjnej? Możesz być spokojny – w restauracji Radość wiemy, że prowadząc biznes, nie zawsze ma się pełną swobodę. Dlatego stworzyliśmy również ofertę cateringową.

Wszystkie dania, które możemy dostarczyć w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce, będą przygotowane z taką samą dbałością o szczegóły, jakiej dokładamy w naszych wnętrzach. Wyjątkowość naszej kuchni może teraz towarzyszyć spotkaniom, które odbywają się w każdym punkcie na mapie Rzeszowa.

Dlaczego

MY?

Perfekcyjne
menu

Każde danie, a w nim każdy składnik mają swoje miejsce. Nasze menu nie powstało przez przypadek, tylko zostało wypróbowane, dopracowane i doprowadzone do perfekcji. Nic innego nie będzie w stanie wywołać równie wielkiego zachwytu w Twoich gościach. Podajemy klasykę kuchni lokalnej i dania egzotyczne, które wzbudzają słuszny zachwyt.

Profesjonalna
obsługa

Wiemy, że w spotkaniach biznesowych liczy się nie tylko oferta, jaką położysz na stole, ale też otoczka, w jakiej ją przedstawisz. U nas możesz liczyć na najlepszą, w pełni profesjonalną obsługę. Będziemy do Twoich usług od pierwszego kontaktu do zamknięcia drzwi za ostatnim z Twoich gości i jeszcze dłużej. Nam możesz zaufać.

Prestiżowa
lokalizacja

Restauracja Radość to nie tylko przepiękne, klimatyczne i stonowane wnętrza, ale też prestiżowa lokalizacja w samym centrum Rzeszowa. Nie tylko dobrze nakarmimy Twoich gości, ale pomożemy Ci w budowaniu wizerunku profesjonalisty i eksperta. Zaproś swoich gości w miejsce, które pozytywnie zapisze się w ich pamięci.